.

.

New
Бесплатен Превозот!Трговија На Големо 2 Двокреветни Срцето Dangle Прстен Папокот Прстен Стомак Прстен Тело Пирсинг Накит

Бесплатен Превозот!Трговија На Големо 2 Двокреветни Срцето Dangle Прстен Папокот Прстен Стомак Прстен Тело Пирсинг Накит

DEN 379.00
DEN 445.44

Стока
Достапно.


Се топло добредојдени за да го видите нашето тело накит.Ви благодариме!
Ние сме специјализирани во производство на телото накит повеќе од 10 години во Кина.Вклучувајќи стомак прстени,брадавица прстени,јазикот пирсинг,веѓа пирсинг,Larbet & усна пирсинг,носот прстен,итн.Тие се многу популарни со нашите клиенти и се добие висока оценува,се надевам исто така може да ги задоволи вашите интереси.
Папокот Прстен,Стомакот Прстен,Телото Накит,Папокот Стомак Прстен,Папокот Прстен,Пирсинг На Тело Накит Плаќање
Т/T,Western Union или Пари Грам
Пакување
1pc/oppbag,10pcs/поголеми oppbag,Ние ќе го вметнете пена во кутии
за да се избегне оштетување за време на trasnsit.
Испорака
Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail.Производи ќе бидат испорачани во рок од
2 работен ден по приемот на плаќање.Ќе ја прими стоката од
15 дена до 40 дена.Други превозот компанија може да се смета
ако ви треба производи итно,како што курирската служба DHL,UPS-от,FEDEX,EMS,ТНТ.
Повратни информации
Pls ни остави позитивен фидбек и 5 бодови оценка, ако сте задоволни со
нашите предмети и услуги.Ако не,pls се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време,
ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас на нашата прв пат.
Ви благодариме за вашето време и добредојде на тука повторно.Имаат добар ден!

Детали

Главниот Камен Боја:
Бела
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Срцето
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Бренд Име:
congliang
Телото Накит Тип:
Папокот & Бел Копчето Прстени
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
C2465
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
време на испорака:
Од 2 до 5 дена, по потврда
испорака:
Бесплатен превозот
вид бизнис:
производител
MOQ:
10pc/многу
Бар големина:
1.6*10*5/8мм
Точка Бр.:
C2465
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти