.

.

New
За Playstation 4 ps4 контролер внатрешна поддршка рамка Шок Моторни Штанд на L1 R1 Активира копчето замена Клуч на Носителот Поправка

За Playstation 4 ps4 контролер внатрешна поддршка рамка Шок Моторни Штанд на L1 R1 Активира копчето замена Клуч на Носителот

DEN 1201.00
DEN 1320.00

Стока
Достапно.

Потсетување : 1.Информации за производот доаѓа од интернет,но нашите слики се реални ,ние брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите фотографии со саканиот производ, со цел да се avoide проблеми , Како враќање на поштенските трошоци за погрешна купување се на трошок на купувачот. 2.Цел ќе биде предаден, од 2 - 7 работни дена . [Освен кога производот е надвор од акциите. Ако повеќе од 7 дена, ние ќе промена на следење на број и ја да ти] 3.Пристигнување време : 15-60 дена.зависи од Пост услуга во вашата земја 4. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус [пакет ќе дојде и БЕЗ Следење на Информации .Купувачот НЕ ја прифати pls не место цел] 5.Ако имате други барања. Pls ја напушти масажа за нас во вашата нарачка 6.Ние ќе ги преземе следниве пакување методи . 7. Мобилен телефон кабел производители поради малата коло мувла различни изглед може да биде малку различен, не влијае на користењето,Купувачот НЕ ја прифати pls не место на редот!

Детали

Компатибилен Марка/Модел:
SONY
Број На Модел На:
YX-054
Бренд Име:
Џинг Ченг Da
Со USB:
NO
is_customized:
YES
SONY Модел:
PlayStation4
SONY Модел:
PlayStation4
Свеж

Избор на клиенти