.

.

New
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ flapper костим Возрасни жени Костим фенси облека S,M,L,XL,2XL

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ flapper костим Возрасни жени Костим фенси облека S,M,L,XL,2XL

DEN 1234.00
DEN 1370.40

Стока
Достапно.


БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ flapper костим Возрасни жени Костим фенси облека S,M,L,XL,2 XL
Забелешка : ние направи бесплатен превозот од хонг конг пост земе abut 10-15 дена да пристигне повеќето земји.,ако ви треба добра итна контактирајте со нас за dhl или други побрзо превозот начин.
Големина на табелата
фабриката преглед
Weclome на нашите QUANZHOU WALSON CO LTD
Ние сме професионални производител на секси долна облека , ноќта на Вештерките носии s-3xl,секси корсет S-8 XL , секси порибување, wetlook латекс catsuit , Рокабили фустан,пеколот bunny ,секси чевли, деца костими, латекс облека за 15 години во Кина.
Имаме 15 години на оперативниот искуство ,не само извозна компанија,со 400workers за костимот и 300 луѓе prodcution линија за корсет, долна облека, порибување на предмети.
Ние ќе бидеме во можност да обезбеди најдобрите производи со најновите дизајн на производи,биле оем костими, корсет за многу бренд на компанијата.

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Извор:
Пепелашка
Посебни Употреба:
Носии
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер
Компоненти:
Фустани
Број На Модел На:
457
Бренд Име:
Coldker
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
flapper костим
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
is_customized:
Yes
Одделот За Името:
Возрасни
Ткаенина Тип:
Плетени
Должина На Ракав:
Без ракави
Знаци:
Животно Тематските Носии
Извор:
flapper костим
Свеж

Избор на клиенти