.

.

New
Висок Квалитет на Моторот Coolant Температура Temp Сензор За BMW Мотоцикли К 100 К 75 K75 K100 Peugeot 505 2.8 61311459197

Висок Квалитет на Моторот Coolant Температура Temp Сензор За BMW Мотоцикли К 100 К 75 K75 K100 Peugeot 505 2.8 61311459197

DEN 524.00
DEN 616.80

Стока
Достапно.

Ви благодарам многу за изборот на IVOK , Ние нудиме на 7 дена за враќање на услугата. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати ставки или не оставајќи ништо, но позитивни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да го Реши вашиот проблем, ви благодарам!
2.
Ве Молиме Имајте На Ум :
pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате. За било која причина, сакате да се вратите, ве молиме контактирајте со нас на прво место во 7 дена по приемот, и одржување на производи во оригинал, кога се врати ве молиме да го плати превозот цена, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне, ви Благодарам. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, Ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
Во професија, искреност, и решителни за концептот, IVOK е цврсто посветен да биде висок квалитет на притисок и сензор на температура на добавувачот. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, се надевам дека ќе ни остави добар фидбек, што е многу важно за нас, ви благодариме!
IVOK е професионална притисок за светло и сензор на температура на компанија основана во 2009 година.
Ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас пред да нарачате,
инаку ние не ќе наплата тебе пари, ако се направи погрешен ред, благодарам многу!
Гаранција : Да, гаранција 2 години
Дел Материјал : Месинг
Состојба За : -акции, Бренд-нови, не се Користи, Неоштетени
Карактеристики & Придобивки : Висока точност, Hermetically запечатени, Мала големина
Апликации : 1984-1987 За BMW К 100 1987-1991 За BMW К 100 LT 1984-1990 За BMW К 100 РС 1984-1988 За BMW К 100 RT 1986-1996 За BMW К 75
1986/06-1993/12 За PEUGEOT 505 551 A 2.

Детали

Објектот Дијаметар:
2.3cm
Објектот Ширина:
2.3cm
Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Име На Модел:
61311459197, 1459197, 024262, 7401346030
Објектот Должина:
4.5cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Зафатнина:
13621459197, 0242.62, 74.013.460.30, 0280130032, 0280130069
Бренд Име:
IVOK
Година:
1984-1996
Објектот Висина:
2.3cm
Објектот Тежина:
0.021kg
Специјални Функции:
Coolant Сензор На Температура На
Материјал Тип:
13 62 1 459 197, 61 31 1 459 197, 74 013 460 30, 74.013.460
Тип На Објект:
Систем За Ладење
Тип Име:
Coolant Сензор На Температура На
Атрибут:
IVOK Бренд Опрема
Потекло:
Кина
Pin Брои:
2-иглички
тема големина:
M12X1.5
ОЕМ производителот Број:
61311459197, 1459197, 024262, 7401346030
Заменет Дел Број:
13621459197, 0242.62, 74.013.460.30, 0280130032, 0280130069
Другиот Дел Број:
13 62 1 459 197, 61 31 1 459 197, 74 013 460 30, 74.013.460
Свеж

Избор на клиенти