.

.

New
2 ПАРЧИЊА/Многу Нихон Kohden ЕКГ кабел со leadwires 3 води ,клип крајот, Зелена конектор Промоција цена

2 ПАРЧИЊА/Многу Нихон Kohden ЕКГ кабел со leadwires 3 води ,клип крајот, Зелена конектор Промоција цена

DEN 3264.00

Стока
Достапно.


2 ПАРЧИЊА/Многу Нихон Kohden 20 иглички ЕКГ кабел со leadwires 3 води ,клип крајот за Промоција цена
Опис На Производот
1.Нихон kohden едно парче ЕКГ
2.конектор : 20 игли, зелена
3.OEM/ODM
4.CE/ISO
5. Овој Кабел работи со : Компатибилен со : Нихон Kohden Живот Обемот OPV-1500, Животот Опсегот N OPV-1500 K.
Пакување и Испорака
Пакети : 1 PCS/ЈП пластична кеса, потоа го ставаат во не-стерилизација картон (krabičkách имаат различни
големини)
Превозот : Ние обично треба 1-3 дена да испраќаат стока за мали цел, 3-5 дена за големи
цел.
Превозот начин како клиент корист, DHL/ТНТ/ФЕДЕКС/UPS/ЕМС .итн
Нашите Услуги
Сертификат
CE,ISO13485
Цена рок
ФОБ Шенжен
Рок на плаќање
Т/T,Pay Pal,Western Union
Пакет
1pc/торба,25pcs/кутија,100pcs/картон,42*26*29cm(L*W*T)
Време на испорака
4-6 дена после потврда на нарачка
Гаранција
Само може да се користи.
Испорака
DHL/Федекс/UPS/ТНТ/EMS

Детали

Големина:
3.5m
Функција:
хируршки додатоци
Број На Модел На:
CEA082I3C
Материјал:
Други
Бренд Име:
YONGKANGDA
Тип:
Крајот тип:
Конектор:
Материјал:
медицински TPU
Сертификат:
Пакување:
Гаранција:
Потекло:
OEM/ODM:
Свеж

Избор на клиенти