.

.

New
25PCS/Многу Nellcor D25, D20, I20, N25 Компатибилен Расположливиот SpO2 Сензор од Кинески производители

25PCS/Многу Nellcor D25, D20, I20, N25 Компатибилен Расположливиот SpO2 Сензор од Кинески производители

DEN 5280.00

Стока
Достапно.


25 PCS/Многу Nellcor D25, D20, I20, N25 Компатибилен Расположливиот Sp O2 Сензор од Кинески производители
Кабел со Дијаметар од : 3.2 ММ со TPU Јакна
Кабел Должина : 0.9 M
LED Бранова Должина : 660 NM/905 NM/940 NM ( R&IR )
Конектор : Злато Позлатен Игли со TPU Инјектирање
Фото Детектор Големина : 4 MM/8ММ ( Плоштад )
Компатибилен Nellcor D25, D20, I20 и N25 за еднократна употреба сензори, случај на 24.
Сертификат
CE,ISO13485
Цена рок
ФОБ Шенжен
Рок на плаќање
Т/T,Pay Pal,Western Union
Пакет
1pc/торба,25pcs/кутија,100pcs/картон,42*26*29cm(L*W*T)
Време на испорака
4-6 дена после потврда на нарачка
Гаранција
Само за useed.
Испорака
DHL/Федекс/UPS/ТНТ/EMS

Детали

Број На Модел На:
CD008A
Големина:
1m
Функција:
хируршки додатоци
Материјал:
Други
Бренд Име:
YONGKANGDA
кабел:
1m
Материјал:
TPU
конектор:
7 Пина
боја:
Бела
Крајот тип:
возрасни/neonate
OEM/ODM :
на располагање
Компатибилен модул :
YKD
Сертификат:
CE /ISO 3485
бесплатен примерок:
понуда
Свеж

Избор на клиенти