.

.

New
EHDIS 6 Нерѓосувачки Двојно остро Нож Постапува Scraper Прозорец Боја Алатка Автомобил Чистење Алатката Squeegee Жилет Scraper со Капа CN062

EHDIS 6 Нерѓосувачки Двојно остро Нож Постапува Scraper Прозорец Боја Алатка Автомобил Чистење Алатката Squeegee Жилет Scraper

DEN 864.00
DEN 959.52

Стока
Достапно.


6" Нерѓосувачки Двојно остро Нож авто грижа сушење wiper меур Постапува Scraper Прозорец Филм Апликација Алатка автомобил squeegee CN062
Модел : CN062
Име : Постапува Scraper со 6" Нерѓосувачки Двојно остро Нож
Материјал : ( Се Справи)Пластика &(Нож)Не ' Рѓосувачки Челик
Големина на scraper : 175x155mm
Големина на ножот : 150mm
Specificaiton : Ова Scraper е достапна за 6" Нерѓосувачки двојно остро нож кој е лесно да се промени или да ја ротирате без употреба на шрафцигер или други алатка. Остри двојно работ на ножот е безбедно одржа во справува со засилен канал. Долго се справи со е удобно да зафат додека scrapping. Оваа scraper, исто така, има snap на заштитна маска за безбедност кога scraper не е во употреба.

Детали

Големина:
175x155mm
Тип:
Автомобил Светилка Филм
Материјал:
ПВЦ
Бренд Име:
ehdis
Модел:
CN062
Материјал:
пластични Нерѓосувачки челик
Тежина:
300g
пакување вклучувајќи:
1 Парче
може да промет на големо?:
Yes
може да се прилагоди?:
Yes
живот:
4-5 години
Карактеристики:
пренослив,лесен за употреба,мултифункционален,трајни
Предности:
бесплатен превозот,најдобра услуга,масовните акции,со висок квалитет,евтини
Примена:
автоматско чистење прашина,вода wipering,филм налепница одредување
Свеж

Избор на клиенти