.

.

New
Топла продажба Dimmable 15W LED вградна светилка Површината Монтирани вградна светилка со Висока Лумен Дома Luminaire LED Таванот светилка AC110/220V

Топла продажба Dimmable 15W LED вградна светилка Површината Монтирани вградна светилка со Висока Лумен Дома Luminaire LED Таванот

DEN 7526.00
DEN 10752.00

Стока
Достапно.


Топла Продажба Модерен дизајн 15 W LED таванот ,предводена ѕид површината монтирани вградна светилка / круг панел светлина кујна светлина AC85~265 V Точка име : Површината монтирани КОЧАН led downlights Потрошувачка на Енергија(W) : 15 W Влезен Напон(V) : AC85-265 V / 50-60 HZ Led Прозрачна Флукс(LM) : 90~100 LM/W Температура на Бојата(К) : Топло бела : 2800-3200 K , Бела : 4000-4500k, Кул бело : 6000-7000 K Материјал : Алуминиум Големина(ММ) : D115mm*H85mm Работна Температура(C) -20~45 животен век(H) : 50,000 Одобрување CE & Ro HS Гаранција 2 години Функција & Предност : Ниска потрошувачка на енергија, Висока моќност ефикасност, Висока brighness Без УВ или IR зрачење Зрак агол : 120 степен Осветленоста деградација : 3%-5%/kh Производи се компактни на алуминиумски материјал. Супериорен термички перформанси, висока применливост Enviromental пријателски Надворешни постојан струја возачот, стабилни перформанси. Примена : Накит контра осветлување Комерцијални осветлување на Екранот случај акцент на Уметнички дела осветлување Ресторан ,хотел, канцеларија, болница

Детали

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
15W Dimmable, 15W No dimmable
сертификација:
CE,FCC,RoHS,CCC
Напон:
90-260V
Моќ Толеранција:
2%
Примена:
Foyer
Боја На Каросеријата:
Црна
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
Yes
Бренд Име:
ROSTSTAR
Гаранција:
2years
Материјал:
Алуминиум
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Број На Модел На:
XR
Извор На Светлина:
КОЧАН
Тип На Објект:
Downlights
Свеж

Избор на клиенти