.

.

New
Бесплатен превозот 6pcs / многу 3W 5W 7W led Таванот Светлина центарот на вниманието AC110V 220V dimmer LED светилка downlights LED таванот светилка Dimmable

Бесплатен превозот 6pcs / многу 3W 5W 7W led Таванот Светлина центарот на вниманието AC110V 220V dimmer LED светилка downlights

DEN 1001.00
DEN 1819.20

Стока
Достапно.


Моќност : 3 W /5 W /7 W(Dimmable)
Напон : 110 V/ 220 V /230 V /240 V(85 V-265 V)
Спакуван : 6 парчиња /Многу
Школка Материјал : White & Алуминиум
LED TYPE : High Power Супер Светло Epistar led чип во внатрешноста
Емитуваат Боја : Кул Бело (6000-7000 K) / Топло Бела ( 3000-3500 K)/Бела (4 000-5000 K )
Животен век : > 50000hours

Детали

Емитуваат Боја:
Бела 4500K, Топло Бела 3200K, Кул Бело 6600K
Wattage:
3W Dimmable 220V, 3W No Dimmable, 5W Dimmable 220V, 5W No Dimmable, 7W Dimmable 220V, 7W No Dimmable
сертификација:
УЛ,CQC,CE,PSE,FCC,VDE,ССА,ГШ,RoHS,EMC,LVD,CCC
Гаранција:
2 години
Напон:
90-260V
Бренд Име:
beeled
Примена:
Foyer
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
Yes
Број На Модел На:
BL-2023-0805-357W
Материјал:
Алуминиум
Боја На Каросеријата:
Бела
Моќ Толеранција:
3%
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Извор На Светлина:
LED
Свеж

Избор на клиенти