.

.

New
Бесплатен превозот 10pcs Круг со назад прстени фитинг комплет бела Железо случај gu10/mr16 led светлото на рефлекторите Тела

Бесплатен превозот 10pcs Круг со назад прстени фитинг комплет бела Железо случај gu10/mr16 led светлото на рефлекторите Тела

DEN 1353.00
DEN 1423.68

Стока
Достапно.


Спецификации Име LED Спот Тела Dimenstion(mm) D90 x H20mm Намали излез(mm) 65 mm Нето Тежина(g) 50 g Стил Рамна површина еден прстен структура Материјал Алуминиум / Цинк легура Бела Боја Светилка носителот MR16/GU10 ( Default MR16 ) Соодветни извори на светлина MR16/GU10/50 MM Дијаметар Светилки Зрак Агол(°) се Прилагодува Со GU10 или MR16 socket
Kinldy потсети дека над цената не вклучувајќи светилки и електронски апарат
Ве молиме контактирајте со нас за цената на целиот светилка тела и лампи заедно
Таванот место на светлината апликација :
Супер Пазарот Осветлување
Вдлабнати Осветлување
Акцент Осветлување
Изложба Осветлување
Приказ на Случај и Кабинет Осветлување
Уметничка Галерија и Музеј Осветлување
Пакет Содржина
10pcs светилка тела
Слики
Повеќе стилови, кликнете овде.
Повратни информации
На нашите клиенти задоволство е најчесто клучот важен фактор на нашиот успех. Ние, исто така, ќе се одговори од кои ви даваат позитивни повратни информации во ист ден.
Ве молиме да ни остават позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашата точка. (Со исклучок на објектите оштетени или злоупотребува по приемот). Ако led светлата беа скршени во две години, поради квалитетот прашања, ние ќе го поправи тоа за слободни. Ние ќе испрати преку DHL/ФЕДЕКС/EMS/UPS-от Случајно ако не да ни кажете кои се изразуваат ви треба. Сите надоместоци ќе бидат направени врз основа на куповната цена само
Ве молиме ни E-mail еднаш испорака е одложен или предмети се оштетени за време на испорака.

Детали

Емитуваат Боја:
Според Светилки
Wattage:
According to Bulbs
Моќ Толеранција:
1%
Напон:
90-260V
сертификација:
CE,CCC,RoHS
Број На Модел На:
YDG-20001382
Извор На Светлина:
заштеда на енергија
Извор На Енергија:
AC
Боја На Каросеријата:
Бела
Гаранција:
3year
Материјал:
Метал
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Е dimmable:
Yes
Примена:
Кревет Во Соба
Бренд Име:
JOYINLED
Свеж

Избор на клиенти