.

.

New
20pcs Бесплатен Превозот 6W Топло Ладно Бела Dimmable Површината Монтирани LED Таванот Светлина Светилка LED Одредување на светлината AC85-265V CE Сертификат

20pcs Бесплатен Превозот 6W Топло Ладно Бела Dimmable Површината Монтирани LED Таванот Светлина Светилка LED Одредување на светлината

DEN 9144.00
DEN 12192.00

Стока
Достапно.

Име : LED вградна светилка
5. Ние само брод да се потврди цел адреси. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Dimmable : Dimmable
10.
Испорака
1.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Широко се користи за статистика, барови, станбени простории, хотели, трговски објекти и така натаму
17. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Сертификати : CE, и Ro HS
11.000 часови
6. Декорација боја вклучувајќи ладна бела, природни бела , топло бела,
9. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Минимална сијалица животниот век : 50.
Pls кажете ни која површина боја не ви треба,"Црна Школка"или "Бела Школка" или "Сребрена Школка",кога ќе се стави ред за нас.

Детали

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела, Ладно Бела
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Напон:
90-260V
Моќ Толеранција:
2%
Гаранција:
3 Години
Број На Модел На:
led одредување на светилка
Извор На Енергија:
AC
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
Е dimmable:
Yes
Примена:
Кревет Во Соба
Бренд Име:
ROSTSTAR
Материјал:
Алуминиум
Извор На Светлина:
заштеда на енергија
Боја На Каросеријата:
Бела
Напон:
85-265V
Тип На Објект:
Downlights
Свеж

Избор на клиенти