.

.

New
Плоштад 9W/15W/25W Висока Осветленост LED Таванот Светлина Бела/Топло Бела LED Одредување на Светлината Wholesase

Плоштад 9W/15W/25W Висока Осветленост LED Таванот Светлина Бела/Топло Бела LED Одредување на Светлината Wholesase

DEN 475.00
DEN 475.20

Стока
Достапно.

Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Време На Испорака :
Враќање
1. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.90 /парче
Нови 3w/4w/6w/9w/12w/15w LED Таванот Светлина Супер Тенка Бела/Топло Бела Одредување на СветлинатаОграничено Време Понуда US$ 6.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.00 /парче
Нови Пристигнување 7 W/9 W/12 W/15 W/18 W/25 W Вдлабнати LED Таванот Светлина Ладно Бела/Топло Бела Одредување на Светлината Бесплатен Превозот САД$ 7. Не содржи олово, жива и други загадување елементи.50 /парче
Плоштад 3w/4w/6w/9w/12w/15w Супер Тенок LED Панел Светлина Бела/Топло Бела LED Одредување на Светлината Бесплатен превозот САД$ 6.
Пакет се вклучени :
1pcs Led Таванот Светлина + 1pcs Led драјвер
Висока Осветленост 9 W/15 W/25 W LED Таванот Светлина Бела/Топло Бела AC85-265 V Одредување на Светлината моден дизајн US$ 12. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.90 /парче
Најевтиниот 5pcs/многу RGB 5 W/10 W LED Таванот Панел Светлина AC85-265 V 24 Color вградна светилка со Далечински УправувачОграничено Време Понуда US$ 48.95 /многу
парчиња / многу
Супер 5 W/7 W/9 W/12 W/25 W КОЧАН LED Таванот Светлина Ладно Бела/Топло Бела LED Одредување на Светлината US$ 6. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.

Детали

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела
Wattage:
9W, 15W, 25W, 9W dimmable, 15W dimmable, 25W dimmable
сертификација:
CE,FCC,RoHS,CCC
Извор На Енергија:
AC
Гаранција:
3 година
Е dimmable:
No
Материјал:
Алуминиум
Број На Модел На:
9W/15W/25W надолу светлина
Боја На Каросеријата:
Бела
Напон:
85-265V
Примена:
Кујна,Трпезарија,Кревет Соба,Foyer,Студија,Канцеларија
Извор На Светлина:
Чип СМД
Температура На Боја:
Бела
моќност:
9W/15W/25W
Карактеристики:
Висока ефикасност
Тип На Објект:
Таванот светлина / downlights / Panel светлина
LED драјвер вклучуваат:
Yes
Место на Потекло:
Guangdong Кина(копно)
Употреба:
празник
База Тип:
Оптоварување
Свеж

Избор на клиенти