.

.

New
Трговија на големо цена Dimmable КОЧАН Led Таванот Место светло 9W 12W Површината монтирани LED вградна светилка Топло Природни Ладно Бела AC85-265V

Трговија на големо цена Dimmable КОЧАН Led Таванот Место светло 9W 12W Површината монтирани LED вградна светилка Топло Природни

DEN 16128.00
DEN 20160.00

Стока
Достапно.

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.DC возачот,не strobe,не UV и IR зрачење
3.Алуминиумско куќиште,одлична термичка дизајн
Примена :
Се применуваат за места : Дома декорација,Хотели,трговски центри,накит продавници,бренд синџир продавница,КТВ,Бар. Јапонски врвот бренд Rubycon capacitor која би можела да се спротивстави на 105°C на висока температура и долг животен век. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
LED драјвер(LED напојување) : LED драјвер е создаден и дизајниран од страна на Искусен инженер група со користење на висок квалитет на електронски компоненти.Висока осветленост увоз LED чип,ладно извор на светлина,без ultravilet и инфрацрвени зраци зрачење
2. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

Детали

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
9w, 12w
Гаранција:
2 години
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Напон:
90-260V
Моќ Толеранција:
2%
Боја На Каросеријата:
Црна
Број На Модел На:
led одредување на светилка
Извор На Енергија:
AC
Бренд Име:
ROSTSTAR
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
Е dimmable:
Yes
Примена:
Кревет Во Соба
Материјал:
Алуминиум
Извор На Светлина:
заштеда на енергија
Напон:
85-265V
боја:
топло бела/бела/ладно бела
Тип На Објект:
Downlights
База Тип:
Оптоварување
Свеж

Избор на клиенти