.

.

New
JIawen 12pcs/многу 3W Кул Бела/Топло бела светлина, LED Панел Светла LED Таванот Светла (AC 85-265V)

JIawen 12pcs/многу 3W Кул Бела/Топло бела светлина, LED Панел Светла LED Таванот Светла (AC 85-265V)

DEN 3168.00
DEN 4224.00

Стока
Достапно.


1 : Високо квалитетни пластични школка, Ултра светла висок интензитет бели LED светло,Отценети напон : AC 85~265 V 3 W,Долг живот и ниска потрошувачка.
2 : Бидете сигурни да го намали исклучете пред почетокот на инсталација за да се избегне лична повреда.
3 : Одговара за Ходникот/Stairwell, Спална соба, Дневна Соба/трпезарија, Кујна, детска Соба, Дом/Канцеларија, Простор за Складирање/Комунални Соба.

Детали

Емитуваат Боја:
Топло Бела, Ладно Бела
Примена:
Foyer
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Е dimmable:
No
Бренд Име:
Jiawen
Моќ Толеранција:
5%
Материјал:
ПВЦ/Пластика
Боја На Каросеријата:
Бела
Извор На Енергија:
AC
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Гаранција:
Нема гаранција
Напон:
85-265V
Извор На Светлина:
LED
Надворешен Дијаметар:
10cm
Дупка Со Дијаметар Од:
7cm
Висина:
6cm
Свеж

Избор на клиенти