.

.

New
YWK 5Pcs/Пакет Помине Уметност Алатки Rhinestones Сликарство, Цртање Четка Пен 2 Начин Помине Уметност Dotting Алатка 15

YWK 5Pcs/Пакет Помине Уметност Алатки Rhinestones Сликарство, Цртање Четка Пен 2 Начин Помине Уметност Dotting Алатка 15

DEN 228.00
DEN 258.72

Стока
Достапно.

Ние Ќе Ви Одговори ШТО е Можно поскоро. Ви благодариме!.Не можете да ги пратите на детали превозот. Без дозвола на Компанијата, неовластена употреба со " YZWLE ", му припаѓа на некој прекршок. ако не сте задоволни со објектот или се оштетени објектот, ве молиме контактирајте со нас прво пред да се отвори случај за ова. (Не Праша "каде е мојата цел!" Само да се задржи на чекање ) 2. Ако Имате Било какви прашања во Врска со Нашиот Производ Или Услуга, ве молиме Испратете Порака До НАС. Ви благодариме на соработката. Секоја Земја Има Различни Тарифи Политика, За Жал Ние Не Сме Одговорни За Клиентите Царинење. За Производ Кој Вклучува Батерија, Ние Ви Препорачуваме да Се Изборот ЕМС Превозот. Важно : Ние не добредојдовте на спорот со превозот задоцнување. Љубезно Ве Молиме Да Забележите Ова! Ако Сакате да ни Напишете Детали за Производот на Пакет, како Сакате, ве Молиме Испратете Порака до нас Во Прв Пат Кога Ќе се Направи Нарачка. Ние Ќе Нудат Добар По продажба на Услуги За Вас. За Превозот, Ние би Сакале да Воведе Детали За Вас Тука : (1). ние ќе се вратам на вас во 24hours ( со исклучок на викенд) и реши го ова за вас, наскоро со замена или надомест на штета. Бесплатен Превозот За E-пакет или Кина Пост Воздух Mail. Ве Молиме Изберете Превозот Ќе Се Сакате. По-Продажбата На Услугата : Ние Сме Професионални Бизнис Компанија. (Ако сакате да следење на број на сите времиња Можете да изберете shippment со "Слободни Кина Пост Регистрирани Воздух Mail & e Packet & Продавачот за Испорака Метод",Но ќе мора да плати котизација од Страна на системот) Превозот Услови : Ние Ќе ја Испратите Вашата Нарачка во Рок од 2 Days По добивме Вашата Исплата.

Детали

Тип На Објект:
Dotting Алатка
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
5Pcs/Pack
Број На Модел На:
Четка(К-15)
Бренд Име:
YWK
се справи со боја:
како се покаже слика
статус:
Нови Arrivial
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти