.

.

New
Makartt Freeshipping-100pcs/многу Помине Уметност Rhinestones Камења Подигање Алатки Креда Молив Берач Пенкало F0155XX

Makartt Freeshipping-100pcs/многу Помине Уметност Rhinestones Камења Подигање Алатки Креда Молив Берач Пенкало F0155XX

DEN 2241.12

Стока
Достапно.


Помине Уметност Rhinestones Камења Подигање Алатки Пенкало, Молив
Овој молив наменета за подигање rhinestones и други шарм
Користете острилка (не се вклучени) да се изостри со молив
Rhinestones (не се вклучени) ќе се подига лесно со молив
За 21cm долго
8gram/еез
пакетот вклучува :
100pcs подигање на моливи

Детали

Тип На Објект:
Dotting Алатка
Број На Модел На:
F0155XX
Големина:
21cm
Бренд Име:
Makartt
Материјал:
Пластични
Свеж

Избор на клиенти