.

.

New
5Pcs/Пакет Помине Уметност Алатки Rhinestones Сликарство, Цртање Четка Пен 2 Начин Помине Уметност Dotting Алатка 15

5Pcs/Пакет Помине Уметност Алатки Rhinestones Сликарство, Цртање Четка Пен 2 Начин Помине Уметност Dotting Алатка 15

DEN 183.00
DEN 253.92

Стока
Достапно.

Превозот трае околу 10-40 работни дена. Ако Изберете EMS/DHL/UPS-от Превозот, Тоа Трае 5-8 Days Да Пристигнат. Ако Сте Подготвени Да Ги Користат Изразат Испорака, Треба Да Плати Дополнителни Трошоци За Цел. Кина Пост Воздух Mail пораката се Испрати На Најголем број на Калории, Тоа Трае околу 20 Дена Да Пристигнат. Клиентите Царинење : Ние Ќе Напишам Пониска Вредност На Пакетот за да се Избегне Производство на Тарифите. ако не сте задоволни со објектот или се оштетени објектот, ве молиме контактирајте со нас прво пред да се отвори случај за ова. Ви благодариме! Политика на враќање ние ќе рефундирање на дека, ако не се врати на предмети во рамките 15days на вашиот прием на објектите. E-пакет е Само За НАС Клиентите, Што е Потребно за 12 Days Да Пристигнат . За Производ Кој Вклучува Батерија, Ние Ви Препорачуваме да Се Изборот ЕМС Превозот. (Не Праша "каде е мојата цел!" Само да се задржи на чекање ) 2.
Совршен за двете професионална употреба и лична употреба. DHL и ПРОЗОРЦИ Има Строга Политика За Батеријата Цел. Ви благодариме за вас љубезно разбирање. Ние Ќе Ви Одговори ШТО е Можно поскоро.
Внимание : Ова превозот начин е без следење на број. Секоја Земја Има Различни Тарифи Политика, За Жал Ние Не Сме Одговорни За Клиентите Царинење.
Функција :
100% сосема нов
Идеален за фино помине уметност работа
Создавање на убави нокти за долготрајни искра помине совети!
За цртање линии, фини детали,цвеќиња, обрасци и др.

Детали

Број На Модел На:
Четка(X-15)
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
5Pcs/Pack
Тип На Објект:
Dotting Алатка
Бренд Име:
LCJ
се справи со боја:
како се покаже слика
статус:
Нови Arrivial
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти