.

.

New
Ноктите ЛУД 2 парчиња/пар не ' Рѓосувачки Челик Пинцети Криви Директно Веѓа Пинцети Eyelash Екстензии Око Lash Стил Алатки

Ноктите ЛУД 2 парчиња/пар не ' Рѓосувачки Челик Пинцети Криви Директно Веѓа Пинцети Eyelash Екстензии Око Lash Стил Алатки

DEN 143.52

Стока
Достапно.

Превозот и Предавање Услови : 1) Ние брод во СВЕТОТ како ПОДАРОК.
Спецификација : Материјал : не ' Рѓосувачки челик Големина : 8. 3) Предмети се испраќаат преку економија поштенски (ние ќе го испратите вашиот пакет со бесплатно следење на број), стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 35 дена. Ние не може да гарантира пристигнувањето време, се надевам дека ќе можат да го разберат и да бидат трпеливи. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да потрае и до 45 работни дена. 3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации или отворен спор ако имате било каков проблем со нашиот стока или услуга. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Пакет Содржина : 1 X Директно совети tweezer 1 X Криви совети tweezer Функција : Еден права совети tweezer Еден криви совети tweezer (Совет е аглеста 45 степен) Antistatic и не-магнетни Одлична за помине уметност, индивидуални eyelash види поправка или други занаети алатка
Повратни информации и Услуга : 1) Купувачот е рано за потврда на приемот на стоките ќе бидат високо ценети. Ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем и да ви обезбеди со нашите најдобри услуги на клиентите. 2) Вашите повратни информации е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти 5-ЅВЕЗДА ПОЗИТИВНИ повратни информации доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги.

Детали

боја:
сина, виолетова, розова
Тип На Објект:
Dotting Алатка
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
8.8cm/9.8cm
Број На Модел На:
пинцети
Свеж

Избор на клиенти