.

.

New
10 pcs2 начин 2 Dotting Marbleizing Сликарство Пенкало Помине Грижа Алатки Помине Уметност Точка Прилагодете Бесплатен Превозот

10 pcs2 начин 2 Dotting Marbleizing Сликарство Пенкало Помине Грижа Алатки Помине Уметност Точка Прилагодете Бесплатен Превозот

DEN 135.00
DEN 143.52

Стока
Достапно.


Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
Многу Важно
1. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно
Превозот
1. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира
Гаранција
Сите производи се проверува и пакувани во добра состојба пред испраќање. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Без Наплата се нудат. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно.
Во случај на објектот е дефектен, ве молиме да не информирате во рок од 30 дена од денот на приемот, ние ќе се замени со нова. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Кога имате проблем, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добие решение. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
Купувачите треба да се плати за враќање на трошоци и ние ќе ви ги плати трошоците за повторно да ја прати.

Детали

Тип На Објект:
Dotting Алатка
Бренд Име:
PURISS
Број На Модел На:
Dotting Алатка
Големина:
9.8CM
Материјал:
Пластични
Материјал:
Пластични
Свеж

Избор на клиенти