.

.

New
2/8Pcs Помине Уметност Сунѓерот Убавина Gril Магијата на Постепена Промена Печат полскиот Печат Нокти Алатка Додатоци Бело Не-Латекс Сунѓерот

2/8Pcs Помине Уметност Сунѓерот Убавина Gril Магијата на Постепена Промена Печат полскиот Печат Нокти Алатка Додатоци Бело Не-Латекс

DEN 71.00
DEN 138.24

Стока
Достапно.


2/8 PCS По Поставите Убавина Gril Магија Помине Уметност Сунѓерот Постепена Промена Печат полскиот Печат Нокти Алатка Додатоци Нокти Сунѓерот Употреба : Ноктите Материјал : Не-Латекс Сунѓерот Место на Потекло : Zhongshan, Кина (Копно) Бренд Име : Ahyee Број на Модел : Y-NS001 Предмети По Постави : 2/8 PCS Големина : 30.5*22*15mm Боја : бела(Како што се покаже во слики)
✿ Мора да се Прочита : На вовлекување на сунѓерот, на конкавна страна, сунѓер меур се однесува како нормален феномен.Не влијае на користењето на функцијата.
Имате две избор :
ЕДЕН Е : 2 ПАРЧИЊА/Set
ДВЕ Е : 8 PCS/Set

Детали

Тип На Објект:
Dotting Алатка
Материјал:
Пластични
Големина:
30.5*22*15
Број На Модел На:
Y-NS001
Тип На Објект:
Ноктите Сунѓерот Шминка
Се Користи Со:
нокти убавина
Qunantity:
8pcs
Тип:
Се Поставува&Колекции
боја:
Бела
Свеж

Избор на клиенти