.

.

New
Бесплатен превозот на 1PC ХСС 6542 направи целосна CNC меле тенка kerf M26*1.5 Машина директно flute Допрете Завртка Чешми за метал провира

Бесплатен превозот на 1PC ХСС 6542 направи целосна CNC меле тенка kerf M26*1.5 Машина директно flute Допрете Завртка Чешми за

DEN 1247.52

Стока
Достапно.


Пакет Се Вклучени :
1 x хсс 6542 целосна CNC меле директно допрете Не се стандардни тенка теренот Метрички допрете M26*1. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Производи Карактеристики :
1pc на Не стандардни метрички тенка теренот ХСС 6542 направени допрете M26*1. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски, такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.

Детали

Број на Парчиња:
1pc
Материјал:
Легиран челик
Тема Ветер:
Право
Тип:
допрете го
DIY Материјали:
Металугрија
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
В. Џ.-HT1PCM26*1.5
Објектот:
допрете хсс
Материјал:
ХСС 6542
Спецификација:
M26*1.5
Прецизност:
H2
Примена:
За челик,фрлија челик,железо,дрво,пластика theading
КОЛИЧИНА:
1pc
Свеж

Избор на клиенти