.

.

New
Висок квалитет за еднократна употреба пластични ракавици 100pieces

Висок квалитет за еднократна употреба пластични ракавици 100pieces

DEN 114.00
DEN 120.00

Стока
Достапно.


Висок квалитет за еднократна употреба пластични ракавици 100piece
Материјал : PE пластичен
Големина : 24x24cm
Пакување : 100piece/многу
Производ карактеристики : употреба на високо-квалитетна ЈП филм, издржлив и не е лесно да се скрши, не-токсични и невкусна, може да се користи за храна, дом за чистење
0.95

Детали

Големина:
M
Дебелина:
Тенка
Материјал:
PE
Надворешен материјал:
ПВЦ
Тежина:
Број На Модел На:
MM0000191
Употреба:
Чистење
Големина:
слободни
Функција:
Dustproof
материјал квалитет:
PE
Име:
ракавици
Пакување:
100piece
Боја:
Транспарентна
Големина:
24x24cm
Свеж

Избор на клиенти