.

.

New
Кожурец Стил Зима Надолу Палто Со Големи Џеб Топло Надолу Грб Жените Долго Зимско Палто

Кожурец Стил Зима Надолу Палто Со Големи Џеб Топло Надолу Грб Жените Долго Зимско Палто

DEN 6144.00

Стока
Достапно.


Почитувани купувачи,Ако не можете да најдете било грб натпревари вас, ве молиме да се чувствуваат слободни и да го оставите порака во било кое време : на Вашиот Биста, Висина и Тежина.вашата како должина и ракав должина.
за оваа надолу грб ,имаме и други многу бои не покажуваат надвор,ако сакате прилагодено боја и големина,ве молиме оставете ми порака.
ние може да обичај прави за вас со која било големина .

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL, 7XL, 8XL, 9XL, 10XL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Пополнување:
Бела патка надолу
Тежина:
0.7
Материјал:
Полиестер
Шаблон Тип:
Цврста
Монтажни Дел:
Никој
Одредување На Содржина:
100%
Декорација:
Џебови
Одредување На Тежината:
>300g
Тип:
Редовни
Дебелина:
Дебели
Маскирани:
No
Облека Должина:
X-Долго
долго надолу грб:
Долу & Parkas
Патка Надолу Грб:
жените надолу грб
виолетова надолу грб:
Зимско Палто Жени
Свеж

Избор на клиенти