.

.

New
2017 Европски Жените Надолу Parkas Јакна Грб Есен Зима Overcoats Женски Облека VF1077

2017 Европски Жените Надолу Parkas Јакна Грб Есен Зима Overcoats Женски Облека VF1077

DEN 2519.00
DEN 4752.00

Стока
Достапно.


Европските Жени Надолу Parkas
Големина На Табелата
Големина M L XL 2 XL 3 XL Должина 51 CM 52 CM 53 CM 54 CM 55 CM Биста 92 CM 96 CM 100 CM 104 CM 108 CM Рамо Ширина 38 CM 39 CM 40 CM 41 CM 42 CM Ракав Должина 59 CM 60 CM 61 CM 62 CM 63 CM
Белешки : Мерење со рака,тоа е многу нормално до 1-3cm разлика.

Детали

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
VF1077
Стил:
Повик
Пополнување:
Бела патка надолу
Затворање Тип:
Еден Гради
Тежина:
400
Декорација:
Копчето,Џебови
Ткаенина Тип:
Ткаени
Материјал:
Полиестер
Шаблон Тип:
Цврста
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Тенок
Облека Должина:
Краток
Дебелина:
Тенка
Одредување На Тежината:
100g-150g
Маскирани:
No
Одредување На Содржина:
80%
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Outerwear Тип:
Долу & Parkas
Материјал:
Надолу
Свеж

Избор на клиенти