.

.

New
кинески стил гроздобер cheongsam година зимска Јакна Жените надолу јакни женски outerwear Медиум долго Патка надолу грб Палта Паркови

кинески стил гроздобер cheongsam година зимска Јакна Жените надолу јакни женски outerwear Медиум долго Патка надолу грб

DEN 8784.00
DEN 14640.00

Стока
Достапно.


11 Големина на Градите/Биста Ракав Должина Рамо Инчи CM Инчи CM Инчи CM Инчи CM S 40.16 102 24.61 60.5 31.10 79 15.35 39 M 41.73 106 25.00 61.5 31.10 79 15.75 40 L 43.31 110 24.61 62.5 31.89 81 16.14 и делови 41 XL 44.88 114 25.00 63.5 31.89 81 16.54 42 XXL 46.46 118 25.39 64.5 32.28 82 16.93 43
големина информации
забелешка : следните информации за повикување само . ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации .

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Дебелина:
Стандард
Затворање Тип:
Патент
Декорација:
Цвеќиња
Пополнување:
Бела патка надолу
Стил:
High Street
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Тежина:
1.2
Облека Должина:
Долго
Одредување На Содржина:
90%
Шаблон Тип:
Флорални
Одредување На Тежината:
150g-200g
Маскирани:
No
Тип:
Асиметрични Должина
sleeve тип:
Редовни
Јака Тип:
Други
Должина На Ракав:
долги ракави
жените пред лета:
Други
Outerwear Тип:
Долу & Parkas
Материјал:
Надолу
Свеж

Избор на клиенти