.

.

New
Бренд Квалитет Мода Тинејџери Дебели Зимски Долго Јакни Маскирани Палта Бела Патка Јакна За Големи Момче Децата Надолу & Parkas

Бренд Квалитет Мода Тинејџери Дебели Зимски Долго Јакни Маскирани Палта Бела Патка Јакна За Големи Момче Децата Надолу & Parkas

DEN 1631.00
DEN 3198.24

Стока
Достапно.


Да почитувани купувачи :
1. Таму може да се 1±3cm грешки за рачно мерење. ( 1cm = 0.39 инчи )
2. Големина во нашата продавница е АЗИЈА големина, тоа е 1 или 2 димензии помали од Европа/НИ големина, ние ви препорачуваме да се однесуваат на горенаведените големина на табелата пред ставање на наредби.
Ако не сте сигурни како да се избере правилната големина, може да се јавите на нашите клиенти sercive, само кажете ни ја вашата висина, тежина, биста и половината големина. Ние ќе ви препорача соодветна големина за вас наскоро.

Детали

Дете НИ Големина:
7T, 8T, 9T, 10T, 11T, 12T, 13T, 14T
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Долу & Parkas
Стил:
Моден
Пол:
Момчиња
Бренд Име:
Бесплатни Војска
Затворање Тип:
Патент
Тежина:
0.765
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пополнување:
Бела патка надолу
Материјал:
Полиестер
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
1781 година
Одредување На Содржина:
90%
Ткаенина Тип:
Oxford
Јака:
Маскирани
Облека Должина:
X-Долго
Статија број:
На долг надолу јакна
Одредување На Содржина:
80%~90%
Главните состојки ткаенина:
општ термин за памук и kapok
Применливи пол:
машки, момчиња
Наведени година сезона:
Во зима 2017
Материјал Состав:
Полиестер Влакна (полиестер Влакна)
Дали маскирани:
Маскирани
За сезоната:
Во зима, есен
додатен:
Бела патка надолу
Свеж

Избор на клиенти