.

.

New
Блузи долго џонс за мажи бамбус влакна 2018 нови машки долги ракави посебна долна облека тенка плус големина o деколте, t-shirt мода

Блузи долго џонс за мажи бамбус влакна 2018 нови машки долги ракави посебна долна облека тенка плус големина o деколте, t-shirt

DEN 1080.00
DEN 1199.52

Стока
Достапно.

тоа е удобен и вие само може да се плати едно време за сите производи. Ние гарантираме дека ќе ви даде задоволително решение. Така што ние може да ви помогне да одлучите на големината. Ве молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!! 3. ** Кина Пост Воздух Пошта обично треба 15-60 денови за испорака или понекогаш повеќе од 2 месеци. Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред да конкурираат. Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање.Големина на Забелешка : големината на оваа облека е 2~3size помала од Европа/НИ големина, ние ви препорачуваме да купите 2~3 поголема големина од вообичаеното. Можете да ги видите пратката staus на соодветниот веб-сајт со внесување на Следење на Број во оваа превозот метод,но без детали за статус.39 инчен ; 1inch=2. * * * Ако сте добиле погрешен точка, Предмети мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба & исто така, мора да биде во оригинална кутија и пакување. Да се негуваат здрави Али заедница.Ние ќе бидеме благодарни за вашата љубезност за да не отворање на спорот. Превозот ** Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот(избрани земји)од Кина пост. Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис. Тоа не е погоден за итни налози. Ако имате било незадоволство, ве молиме да ни даде можност да се реши проблемот пред да замине ни негативни повратни информации.

Детали

Големина:
L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Долго Џонс
Материјал:
Бамбус Влакна,Spandex
Број На Модел На:
L,XL,XXL,XXXL,4XL,5XL
облека дизајнерски детали:
едно парче тип
Јака Тип:
О Деколте
Шема:
Полна Боја
компонента содржина:
над 95%
слој:
Еден Тиер
Дебелина:
Тенка
Должина На Ракав:
долги ракави
Свеж

Избор на клиенти