.

.

New
2 парчиња FPC конектор За Letv LeEco Ле 1 Про x800 LCD екран од flex кабел За Letv LeEco Ле 1Pro X 800

2 парчиња FPC конектор За Letv LeEco Ле 1 Про x800 LCD екран од flex кабел За Letv LeEco Ле 1Pro X 800

DEN 320.00
DEN 336.48

Стока
Достапно.

Тоа е многу важно за вас да се провери можно пораки во вашиот е-мејл или во Aliexpress цел првите три дена по плаќањето, бидејќи таму е многу веројатно информациите дека е на чекање за вас за да одговорите, со цел да се избегне одложување на испраќање на пакетот. Ако сте незадоволни од било која причина, немојте да биде брзо да се остави негативни/неутрален повратни информации. Испорака во 2 работни дена после потврда на плаќањето. ние нудиме 3 monthes гаранција; 6, Информации : Ние споделување на најновите информации на мобилен телефон резервни делови во Кинескиот пазар со сите наши клиенти.
* Кина воздухопловната, epacket нормално се постигне во светот во 15-35 дена . ПОТОА Можете да ги инсталирате на вашиот телефон. Одличен за по-продажба на услуги.2 парчиња FPC конектор За Letv Le Eco Ле 1 Про x800 LCD екран од flex кабел За Letv Le Eco Ле 1 Pro X 800 1. ако LCD НЕ е скршен или оштетен ,Ние ќе ви испратиме замена ( враќање превозот надомест ќе биде исплатен од вас, Ние ќе го плати превозот надомест за resending.
Напомена : 1.
* EMS нормално ти стигне во 7-15 дена. Ако имате било какви прашања или не се задоволни со нашите производи, Контактирајте со нас во рок од 3 дена по сте го добиле на производи,Или ќе се третира дека производите добиени во добра состојба и да се работи добро како што е опишано. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативно/неутрален повратни информации. Било какви други прашања ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.

Детали

Компатибилен Бренд:
Дланка
Број На Модел На:
За Letv LeEco Ле 1 Про x800
Големина:
5.5
Бренд Име:
Ivibrate
Компоненти:
lcd екран
Тип:
А+Квалитет
Sytle:
lcd екран
Број На Модел На:
За Letv LeEco Ле 1Pro x800
цена:
Трговија на големо
Место на Потекло:
Guangdong,Кина(Копно)
квалитет:
HQ
тест ok пред превозот:
Тест еден по еден
Компатибилен:
За Letv LeEco Ле 1 Про x800
За:
lcd екран
Свеж

Избор на клиенти