.

.

New
Црна Поларизирана Замена на Леќи За Шише Ракета очила за сонце Рамка УВА & UVB Заштита

Црна Поларизирана Замена на Леќи За Шише Ракета очила за сонце Рамка УВА & UVB Заштита

DEN 633.00
DEN 719.52

Стока
Достапно.

3 и EN 1836 : 2005 Стандарди*
*Микрофибер Чистење Облека & Очила Торбичка За Слободни*
*Набавка Не Вклучува Рамка*
Важно
Ако се чувствувате незадоволство во било кој дел, ве молиме да не брзаат да ја напушти негативни повратни информации.
Ние го избере најдобриот превозот метод на вашата земја, зависи од состојбата на транспорт.Поларизирана Замена на Леќи за Oakley Шише Ракета
Објектот Карактеристики
*Исполнет Јасност Поларизирана Филм*
*100% UV400 Заштита Од Полно Зраци*
*Анти-Рефлективен слој на пудра од Клучно значење за Отсјај Намалување*
*Hydrophobic Слој за да се Одвратат Прашина и Вода*
*Лесен и Отпорен Материјал со Тешко Обложен Слој*
*Супериорна Острина & Контраст*
*Отпорност на ANSI Z80.
Ни даде шанса, 99.
Испорака
Превозот е нормално направи во рок од 1-2 дена по уплатата. Ви благодариме за вашето разбирање.
Ние и ветуваме на секој објект ќе биде предаден, но понекогаш и помалку од 0,5% на пакет може да се изгуби на патот, можете да изберете да ги споделите со нас да испрати уште еден ист објект повторно или да побара парите назад. Не е Поврзан Со PV И Не Потврдува, Спонзорот Или Поддршка Со заинтересираните страни од овој Производ.
Ако не добиете пакет по 30 дена испратени надвор, ве молиме контактирајте со нас, ако има превозот проблем, ние ќе ве известиме ПОБРЗО.
Поштата, Обичаи и Временските услови не се во наша контрола.
Нашите предмети се сите покажува Вистински Бои.

Детали

Леќи Во Боја:
Црна
Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Леќи
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Бренд Име:
PapaViva
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
Одговара за Шише Ракета
Обложување:
HMC
Боја на Lense :
Црна
Погоден :
За Автентични Шише Ракета Очила За Сонце Рамка
Количина:
1 пар
Леќа Технологија :
Поларизирана
Заштита :
100% УВА & UVB
Свеж

Избор на клиенти