.

.

New
Црно-24K Златна 2 Парчиња Поларизирана Замена на Леќи За Antix очила за сонце Рамка УВА & UVB Заштита

Црно-24K Златна 2 Парчиња Поларизирана Замена на Леќи За Antix очила за сонце Рамка УВА & UVB Заштита

DEN 1170.00
DEN 1329.12

Стока
Достапно.

9% задоволителна услуга доаѓа до вас.Ако времето за испорака завршува биде подолго отколку што се очекуваше прашуваме за вашето разбирање и трпение.
Испорака
Превозот е нормално направи во рок од 1-2 дена по уплатата. и без било PS процес.
Ние и ветуваме на Секој цент ќе плати е сосема заслужена.
Нашите предмети се сите покажува Вистински Бои.
Ни даде шанса, 99. Не е Поврзан Со PV И Не Потврдува, Спонзорот Или Поддршка Со заинтересираните страни од овој Производ. Ви благодариме за вашето разбирање.
Ние го избере најдобриот превозот метод на вашата земја, зависи од состојбата на транспорт.
Ние и ветуваме на секој објект ќе биде предаден, но понекогаш и помалку од 0,5% на пакет може да се изгуби на патот, можете да изберете да ги споделите со нас да испрати уште еден ист објект повторно или да побара парите назад.
Ако не добиете пакет по 30 дена испратени надвор, ве молиме контактирајте со нас, ако има превозот проблем, ние ќе ве известиме ПОБРЗО.
Плаќање
Ние прифаќаме Зачувам плаќање само.
Ако плаќањето не се примени во рок од 7 работни дена по ред, ние го задржуваме правото да ја откаже трансакцијата.Поларизирана Замена на Леќи за Antix
Објектот Карактеристики
*Исполнет Јасност Поларизирана Филм*
*100% UV400 Заштита Од Полно Зраци*
*Анти-Рефлективен слој на пудра од Клучно значење за Отсјај Намалување*
*Hydrophobic Слој за да се Одвратат Прашина и Вода*
*Лесен и Отпорен Материјал со Тешко Обложен Слој*
*Супериорна Острина & Контраст*
*Отпорност на ANSI Z80.

Детали

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Леќи
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Бренд Име:
PapaViva
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
Одговара за Antix
Обложување:
HMC
Боја на Lense :
Црно-Златна 24K
Погоден :
За Автентични Antix Очила За Сонце Рамка
Количина:
2 парчиња
Леќа Технологија :
Поларизирана
Заштита :
100% УВА & UVB
Свеж

Избор на клиенти