.

.

New
Црна Поларизирана Замена на Леќи За Јупитер Квадрат очила за сонце Рамка УВА & UVB Заштита

Црна Поларизирана Замена на Леќи За Јупитер Квадрат очила за сонце Рамка УВА & UVB Заштита

DEN 633.00
DEN 719.52

Стока
Достапно.


Ние го избере најдобриот превозот метод на вашата земја, зависи од состојбата на транспорт.
Ни даде шанса, 99.
Ако плаќањето не се примени во рок од 7 работни дена по ред, ние го задржуваме правото да ја откаже трансакцијата.Ако времето за испорака завршува биде подолго отколку што се очекуваше прашуваме за вашето разбирање и трпение. Било Каква Употреба На Oakley Марка Е Само Да Се Опишат Оние Производ. Не е Поврзан Со PV И Не Потврдува, Спонзорот Или Поддршка Со заинтересираните страни од овој Производ. и без било PS процес.
Ние и ветуваме на секој објект ќе биде предаден, но понекогаш и помалку од 0,5% на пакет може да се изгуби на патот, можете да изберете да ги споделите со нас да испрати уште еден ист објект повторно или да побара парите назад.
Политика На Враќање
Ние прифатени се враќа за замена или рефундирање на, ве молиме контактирајте со нас во рок од 14 дена по добивањето на објектот.
Поштата, Обичаи и Временските услови не се во наша контрола.
Ние и ветуваме на Секој цент ќе плати е сосема заслужена.Поларизирана Замена на Леќи за Oakley Јупитер Квадрат
Објектот Карактеристики
*Исполнет Јасност Поларизирана Филм*
*100% UV400 Заштита Од Полно Зраци*
*Анти-Рефлективен слој на пудра од Клучно значење за Отсјај Намалување*
*Hydrophobic Слој за да се Одвратат Прашина и Вода*
*Лесен и Отпорен Материјал со Тешко Обложен Слој*
*Супериорна Острина & Контраст*
*Отпорност на ANSI Z80.

Детали

Леќи Во Боја:
Црна
Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Леќи
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Број На Модел На:
Одговара за Јупитер Квадрат
Бренд Име:
PapaViva
Пол:
Мажи
Обложување:
HMC
Боја на Lense :
Црна
Погоден :
За Автентични Јупитер Квадрат Очила За Сонце Рамка
Количина:
1 пар
Леќа Технологија :
Поларизирана
Заштита :
100% УВА & UVB
Свеж

Избор на клиенти