.

.

New
Плазма Пурпурна Огледало Поларизирана Замена на Леќи За Badman очила за сонце Рамка УВА & UVB Заштита

Плазма Пурпурна Огледало Поларизирана Замена на Леќи За Badman очила за сонце Рамка УВА & UVB Заштита

DEN 495.00
DEN 762.24

Стока
Достапно.


Ни даде шанса, 99.
Ние го избере најдобриот превозот метод на вашата земја, зависи од состојбата на транспорт.
Општи услови
Papa Viva™ Лого се заштитен Знак На PV.Ако времето за испорака завршува биде подолго отколку што се очекуваше прашуваме за вашето разбирање и трпение. Било Каква Употреба На Oakley Марка Е Само Да Се Опишат Оние Производ.Поларизирана Замена на Леќи за Oakley Badman
Објектот Карактеристики
*Исполнет Јасност Поларизирана Филм*
*100% UV400 Заштита Од Полно Зраци*
*Анти-Рефлективен слој на пудра од Клучно значење за Отсјај Намалување*
*Hydrophobic Слој за да се Одвратат Прашина и Вода*
*Лесен и Отпорен Материјал со Тешко Обложен Слој*
*Супериорна Острина & Контраст*
*Отпорност на ANSI Z80.
Ако плаќањето не се примени во рок од 7 работни дена по ред, ние го задржуваме правото да ја откаже трансакцијата.9% задоволителна услуга доаѓа до вас.
Ние и ветуваме на секој објект ќе биде предаден, но понекогаш и помалку од 0,5% на пакет може да се изгуби на патот, можете да изберете да ги споделите со нас да испрати уште еден ист објект повторно или да побара парите назад.
Нашите предмети се сите покажува Вистински Бои.
Политика На Враќање
Ние прифатени се враќа за замена или рефундирање на, ве молиме контактирајте со нас во рок од 14 дена по добивањето на објектот. Цената на објектот ќе бидат вратени во целост, но не вклучувајќи го враќање превозот цена.

Детали

Леќи Во Боја:
Виолетова
Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Леќи
Пол:
Жените
Бренд Име:
PapaViva
Обложување:
HMC
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Број На Модел На:
Одговара за Badman
Боја на Lense :
Плазма Виолетова
Погоден :
За Автентични Badman Очила За Сонце Рамка
Количина:
1 пар
Леќа Технологија :
Поларизирана
Заштита :
100% УВА & UVB
Свеж

Избор на клиенти