.

.

New
Мраз Сина Огледало Поларизирана Замена на Леќи За Јупитер Квадрат очила за сонце Рамка УВА & UVB Заштита

Мраз Сина Огледало Поларизирана Замена на Леќи За Јупитер Квадрат очила за сонце Рамка УВА & UVB Заштита

DEN 648.00
DEN 762.24

Стока
Достапно.


Ако не добиете пакет по 30 дена испратени надвор, ве молиме контактирајте со нас, ако има превозот проблем, ние ќе ве известиме ПОБРЗО.Поларизирана Замена на Леќи за Oakley Јупитер Квадрат
Објектот Карактеристики
*Исполнет Јасност Поларизирана Филм*
*100% UV400 Заштита Од Полно Зраци*
*Анти-Рефлективен слој на пудра од Клучно значење за Отсјај Намалување*
*Hydrophobic Слој за да се Одвратат Прашина и Вода*
*Лесен и Отпорен Материјал со Тешко Обложен Слој*
*Супериорна Острина & Контраст*
*Отпорност на ANSI Z80.
Ние и ветуваме на секој објект ќе биде предаден, но понекогаш и помалку од 0,5% на пакет може да се изгуби на патот, можете да изберете да ги споделите со нас да испрати уште еден ист објект повторно или да побара парите назад.
Испорака
Превозот е нормално направи во рок од 1-2 дена по уплатата.9% задоволителна услуга доаѓа до вас.
Нашите предмети се сите покажува Вистински Бои. Цената на објектот ќе бидат вратени во целост, но не вклучувајќи го враќање превозот цена.
Политика На Враќање
Ние прифатени се враќа за замена или рефундирање на, ве молиме контактирајте со нас во рок од 14 дена по добивањето на објектот.
Ние го избере најдобриот превозот метод на вашата земја, зависи од состојбата на транспорт.
Општи услови
Papa Viva™ Лого се заштитен Знак На PV.
Ни даде шанса, 99. Сите слики се направени автентично страна на PV. Не е Поврзан Со PV И Не Потврдува, Спонзорот Или Поддршка Со заинтересираните страни од овој Производ.

Детали

Леќи Во Боја:
Сина
Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Леќи
Пол:
Жените
Бренд Име:
PapaViva
Обложување:
HMC
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Број На Модел На:
Одговара за Јупитер Квадрат
Боја на Lense :
Мраз Сина
Погоден :
За Автентични Јупитер Квадрат Очила За Сонце Рамка
Количина:
1 пар
Леќа Технологија :
Поларизирана
Заштита :
100% УВА & UVB
Свеж

Избор на клиенти