.

.

New
Eyeglass Случај за очила за сонце Тешко Спектакл Случаи Кутија Очила Спектакл-случај за Жени Мажи Складирање Сад Легура Патент

Eyeglass Случај за очила за сонце Тешко Спектакл Случаи Кутија Очила Спектакл-случај за Жени Мажи Складирање Сад Легура Патент

DEN 181.00
DEN 191.04

Стока
Достапно.


Eyeglass Случај за очила за сонце Тешко Спектакл Случаи Кутија Очила Спектакл-случај за Жени Мажи Складирање Сад Легура Патент
Карактеристики :
1. Моден Eyeglass Случај
2. Бренд Дизајн, Алуминиумски Патент, Лесно Се Откажам Јаже
3. Велур Заврши во Внатрешноста, Анти-гребење
4. Фабрика Директни Цена
5. Унисекс
6. Тешко Спектакл Случаи
7. Pocketable, Добро за на Отворено, Складирање Cantainer
Спецификации :
Спектакл Боја : Црна, Сина, Розова, Виолетова
Мерење : 170*70*50 мм
Пакет :
1pc x Очила Случај
Зборовите на нашите почитувани клиенти
Наместо да се бараат по високи коефициенти, ние се залагаме за целосно задоволство на клиентите.Вашиот признавање е она што ги грижи најмногу.
1. Ако не сте задоволни со нашата објект и услуга, ве молиме оставете ни пет ѕвезди повратни информации!
2. Ве молиме контактирајте со нас преку Порака, или "Контакт Сега". Може ли да ве молиме не остави никакви негативни повратни информации? Ве молиме контактирајте со нас за решение^^ Ние ќе се потрудиме да го реши проблемот и ќе ги задоволи побарувачката : )

Детали

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Случаи & Кеси
Објектот Должина:
66.9inch
Објектот Дијаметар:
66.9inch
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
Спектакл-случај C0596
Објектот Висина:
19.7inch
Бренд Име:
VANLOOK
Објектот Ширина:
27.56inch
Објектот Тежина:
25g
Тип На Објект:
Моден Спектакл-случај
Eyeglass Случај Должина:
170mm
Eyeglass Случај Висина:
50mm
Eyeglass Случај Ширина:
70MM
Eyeglass Случај Боја:
Црна, Розова, Сина, Виолетова
Eyeglass Случај Големина:
170 x 70 x 50
предност од 1:
Легура Патент
Предност од 2:
висат јаже
Предност од 3:
Велур Завршна обработка во Внатрешноста, Анти-гребење
Предност 4:
Pocketable Складирање Сад
Свеж

Избор на клиенти