.

.

New
За Бебето Пливаат Прстен Прилагодливи Двојна Заштита Пливање Круга Бебе Вратот Плови Lifebuoy Гумени Новороденче Пливање кружни

За Бебето Пливаат Прстен Прилагодливи Двојна Заштита Пливање Круга Бебе Вратот Плови Lifebuoy Гумени Новороденче Пливање кружни

DEN 576.00
DEN 823.20

Стока
Достапно.


Материјал : ПВЦ
Карактеристики : Виткање преносни, лесно да се вклучат, да носат издржливост
Карактеристика На Производот
1.Користењето на флексибилни увоз ПВЦ материјал, безбедно не-токсични
2.Ексцентрични внатрешниот дизајн, што доведува до задните пловни пливање круга е поголема од пред пловни, така што бебето подобра рамнотежа во вода, пливање круга не е лесно да се произведе резултат на уво задните водата доводното
3.Пливање круга двојно задните размавта да се зголеми на пловни на балон дизајн, така што бебето поудобно во вода.
4.Горниот и долниот дел од основно и средно воздушното перниче се дизајнирани да се направи пливање круга побезбедно

Детали

Тип На Објект:
Додатоци
Бренд Име:
UBMAMA
Број На Модел На:
C009
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
Пластични
Возраст:
< 3 години
Тип:
вратот плови
боја:
Многоцветни
Функција:
Заштита
Соодветна возраст:
Новороденче
Функција:
прилагодлив
квалитет:
Висок
Карактеристично:
на бебето на вратот плови
Користен дел:
Вратот
клучен збор :
Lifebuoy
клучен збор :
Гумени
Свеж

Избор на клиенти