.

.

New
24K Златна & Кристал Жолта 2 Пара Замена на Леќи За Eyepatch 1&2 очила за сонце Рамка УВА & UVB Заштита

24K Златна & Кристал Жолта 2 Пара Замена на Леќи За Eyepatch 1&2 очила за сонце Рамка УВА & UVB Заштита

DEN 1128.00
DEN 1281.12

Стока
Достапно.


Политика На Враќање
Ние прифатени се враќа за замена или рефундирање на, ве молиме контактирајте со нас во рок од 14 дена по добивањето на објектот. Цената на објектот ќе бидат вратени во целост, но не вклучувајќи го враќање превозот цена.9% задоволителна услуга доаѓа до вас. Сите слики се направени автентично страна на PV.
Општи услови
Papa Viva™ Лого се заштитен Знак На PV.
Испорака
Превозот е нормално направи во рок од 1-2 дена по уплатата. Било Каква Употреба На Oakley Марка Е Само Да Се Опишат Оние Производ.
Ние и ветуваме на секој објект ќе биде предаден, но понекогаш и помалку од 0,5% на пакет може да се изгуби на патот, можете да изберете да ги споделите со нас да испрати уште еден ист објект повторно или да побара парите назад.
Ние го избере најдобриот превозот метод на вашата земја, зависи од состојбата на транспорт.Ако времето за испорака завршува биде подолго отколку што се очекуваше прашуваме за вашето разбирање и трпение.
Ако плаќањето не се примени во рок од 7 работни дена по ред, ние го задржуваме правото да ја откаже трансакцијата. и без било PS процес.
Ние и ветуваме на Секој цент ќе плати е сосема заслужена. Ви благодариме за вашето разбирање.
Ни даде шанса, 99.
Ако не добиете пакет по 30 дена испратени надвор, ве молиме контактирајте со нас, ако има превозот проблем, ние ќе ве известиме ПОБРЗО.
Плаќање
Ние прифаќаме Зачувам плаќање само.

Детали

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Леќи
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Бренд Име:
PapaViva
Пол:
Мажи
Обложување:
HMC
Број На Модел На:
Одговара за Eyepatch 1&2
Боја на Lense :
24K Златна & Кристал Жолта
Погоден :
За Автентични Eyepatch 1&2 Очила За Сонце Рамка
Количина:
2 пара
Леќа Технологија :
Поларизирана
Заштита :
100% УВА & UVB
Свеж

Избор на клиенти