.

.

New
Нови 300pc Силикони Eyeglass очила за сонце Очила Завртка На Носот Влошки Поправка Алатка

Нови 300pc Силикони Eyeglass очила за сонце Очила Завртка На Носот Влошки Поправка Алатка

DEN 235.00
DEN 293.28

Стока
Достапно.

100% сосема нов и висок квалитет на 15 различни стилови, погоден за сите видови на noses, висока noses или ниска noses. Направен од силикон, мека и не се чувствителни, лесен за чистење. Лесно да се класифицираат, секој стил има своја мрежа во случајот. Удобен за носење, затворен или отворен. Задржи здрав да го замени носот влошки понекогаш. Се зацврсти или лабава носот влошки со прилагодување завртка. Не се вклучуваат завртки.
Употреба : Чистење на масло и нечистотија од редовите каде што се да се користи, подобро ќе се исчисти подобро тие се држиме Не допре до вода не се повтори паста
Спецификации : 15 различни стилови носот влошки во еден случај. Секој стил е околу 10 пара носот влошки. Материјали на Носот Влошки : Силикони (Метал носот влошки вклучуваат алуминиум внатре.) Материјал на Случај : Пластични Големина на Случај : прибл. 17.3 x 9.8 x 2 см / 6.81" x 3.85" x 0.78" (L x W x H) Големината на Секоја Мрежа да се постават носот влошки : appro 3.4 x 3 x 2 см / 1.34" х 1.18" x 0.78" (L x W x H) Боја : Како на слики прикажани Количина : 1 Сет (за 300 Pcs) Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x Носот Влошки Случај (15 Стилови Носот Влошки Внатре)

Детали

Материјал:
Силикони
Обликотшема:
овална
no:
D13511
Свеж

Избор на клиенти