.

.

New
Мажите на Жените Поларизирана Ден Ноќ Визија Клип На Леќа Очила очила за сонце Мода

Мажите на Жените Поларизирана Ден Ноќ Визија Клип На Леќа Очила очила за сонце Мода

DEN 87.00
DEN 109.44

Стока
Достапно.

35" Леќа Ширина : 5.Ако ви се допаѓа поголем Поларизирани леќи можете исто така да изберете поголем големина Спецификација : Погоден за лице : тркалезно лице, овална лице, долго се соочуваат плоштадот Применливи пол : Унисекс Карактеристики : УВ 400 Заштита на Леќите : Поларизирани леќи Материјал : PC,Метал,Пластика, Големина : Вкупна ширина : 13.28" Рамка висина : 3. Поларизирана клип за очила само, други додатоци демо на сликата не е вклучен! Како да се избере вистинската големина : 1.42" Мост : 2cm/0.79" Боја : Длабоко Сини,Темно Зелена,Жолта Зелена,жолто-кафеав,Црна, Сива,Ноќ Визија,Сребро Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Одберете го клиповите треба да бидат поголеми од големината на мери 3. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. Одлично за оние кои веќе имаат еден пар на рецепт очила и не сакаат да потрошат повеќе за еден пар на рецепт очила за сонце! Лесно да се клип за очила (не се погодни за rimless очила) Поларизирани леќи, ќе биде корисно за вашата безбедно возење или било какви други активности под сонцето Напомена : ве Молиме проверете ги вашите очила " големина внимателно да се избере вистинската големина на леќа Пред да купите.Карактеристики : Преобразува редовни очила во очила за сонце.

Детали

Леќи Во Боја:
Зелена, Сина, Црна, Жолта, Сребрена, Златна, Кафеава
Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Леќи
Пол:
Жените
Број На Модел На:
2S00115
Леќи Материјал:
Акрилик
Обложување:
HMC
Карактеристично:
УВ 400 Заштита
Материјал:
PC,Метал,Пластика
боја:
Длабоко Сини,Темно Зелена,Жолта Зелена,Жолто-Кафеав,Црна, Сива,Ноќ Визија
Количина:
1 Компјутер
Свеж

Избор на клиенти