.

.

New
2x 3ft 1M BNC да BNC Машки RG59 Коаксијален Кабел за видео надзор Камера

2x 3ft 1M BNC да BNC Машки RG59 Коаксијален Кабел за видео надзор Камера

DEN 323.00
DEN 379.20

Стока
Достапно.

Ние обезбедуваме 12 месеци Гаранција, ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 5 дена од денот на испорака. Ние ќе го цениме вашиот позитивен фидбек. Ние обезбедуваме услуга за замена на неисправни предмети.
Ние се грижиме за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе бидат подготвени да ви помогнат. Ако не сте задоволни со нашата производ или услуга, ве молиме E-mail мене со вашиот проблем пред да замине негативно/неутрален повратни информации или отворен спор, ние работиме напорно за да бидете сигурни дека СЕКОЈ КЛИЕНТ 100% ЗАДОВОЛНИ и да ги реши било каков проблем за вас, и секогаш остави позитивни повратни информации за да сите наши клиенти. Купувачи одговор за сите даночни или ДДВ под никакви околности.
2 Многу BNC Машки да BNC Машки кабел за видео надзор камера
Опис :
Висок квалитет BNC кабел за видео апликации вклучувајќи и видео надзор, емитува, студио, boardroom презентации, домашно кино, итн. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по уплатата.

Детали

Број На Модел На:
a39*2
Бренд Име:
SWUNTHENGDZ
Свеж

Избор на клиенти