.

.

New
50pcs/многу DC Моќност Plug BNC Конектор Женски DC Адаптер За видео надзор IP Камера Напојување Надзор Додатоци

50pcs/многу DC Моќност Plug BNC Конектор Женски DC Адаптер За видео надзор IP Камера Напојување Надзор Додатоци

DEN 998.00
DEN 1050.72

Стока
Достапно.

******************************************************************************* P. Превозот а) Имаме само брод потврдените адреса предвидено од страна Alipay.50pcs/многу DC Моќност Plug BNC Конектор Женски DC Адаптер За видео надзор IP Камера Напојување Надзор Додатоци Описи : Ефективни - користете Cat5/Cat6 кабел за да го замени традиционалните RG59 коаксијален кабел! Едноставно & Професионален! Лесен за употреба & инсталирате ! Едноставно & Професионален изглед за каблирање Полесно за камера за видео надзор на инсталацијата, заштедите време и да заштедите пари Без електрична допрете, Без спојување, не crimping, но само мала завртка возачот Добар Квалитет Пакет се Вклучени : 50 Пак Многу - видео надзор BNC Видео Balun Конектор
Пакет 50pcs BNC конвертори Производ шоу
Wholesales & Мало се двете достапни. б) Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. в) Превозот и ракувањето со такси не се враќа. Време на испорака трае приближно : сад : 10-20 дена Обединетото Кралство : 10-20 дена Врати) на Овој предмет е покриен со една година гаранција. Ние разбираме дека се однесува и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите. ѓ) Ние ќе го означи објектот како ПОДАРОК и под неговата вредност брод за вас. б) Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга,твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех. : Одмор време ни испратите е-пошта ќе ви се вратам, не подоцна од половина ден, така, во нашиот остатокот време ако ние не?т одговор до вас веднаш, pls не?т остави негативни повратни информации и 1, 2, 3 или 4-ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот затоа што тие се еднакви на негативен фидбек. Ви благодариме за вашето разбирање. Голема Цел за Голем Попуст! Ве молиме прочитајте го ова внимателно пред да го купат! 1. Повратни информации на) Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас.

Детали

Број На Модел На:
DPJ-BNC-50
Бренд Име:
PENGBO
Свеж

Избор на клиенти