.

.

New
50Pcs BNC 2 женски 1 машки Конектор Extender за видео надзор Камера Безбедносен Видео Надзор и Систем за

50Pcs BNC 2 женски 1 машки Конектор Extender за видео надзор Камера Безбедносен Видео Надзор и Систем за

DEN 1003.00
DEN 1055.52

Стока
Достапно.

ѓ) Ние ќе го означи објектот како ПОДАРОК и под неговата вредност брод за вас. Како што рековме пред, ако не сте задоволни во секој поглед, ве молиме кажете ни, ви благодариме!
. Во секој случај, ние не сме одговорни за вредност(ДДВ)/Увозни Давачки или било еквивалент произлегува од испорака на трансакцијата. Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и телефонски број во Alipay адреса белешки за безбедно испорака. Купувачи се одговорни за враќање превозот цена. h) ве Молиме контактирајте со нас пред да се врати на објектот, ние ќе ви понуди право на враќање адреса. г) Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени превозот производи назад.Напомена : Freeshipping од Кина пост воздух mail е многу бавно, просечното време на испорака е за 30 дена, но понекогаш мора да почека за 45-50days. Повратни информации на) Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас.Ве молиме не го купи freeshipping предмети од нас. Ние разбираме дека се однесува и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите. b) Софтвер за продажба, не се враќа. ******************************************************************************* P. в)Целосно плаќање мора да бидат примени во рок од 3 работни дена по вашата нарачка. Тоа само е потребно 3-7business дена да се добие цел, ве молиме контактирајте со нас ако е потребно. Голема Цел за Голем Попуст! Ве молиме прочитајте го ова внимателно пред да го купат! 1. Ве молиме проверете со вашиот локален обичај законодавство и да ја посетите вашата локална царинска департментот веб-страница пред да купува. в) Регистрирани Нарачки ќе се испраќаат преку Кина Пост Воздухопловната или Хонг Конг Пост воздухопловната (Стандардно),EMS,DHL и ПРОЗОРЦИ и др(Изразат треба екстра плата).Ние не сакаме Спор или Негативни повратни информации, ако не комуницира со нас пред да ја поднесете спор, ве молиме да не ги купуваат од нас .

Детали

Број На Модел На:
DPJ-РКА-0D50
Бренд Име:
PENGBO
Свеж

Избор на клиенти