.

.

New
Рое Инјектор Беа 25,5 W Моќ Над Ethernet Адаптер за 802.3 на IP Камера Wlan АП

Рое Инјектор Беа 25,5 W Моќ Над Ethernet Адаптер за 802.3 на IP Камера Wlan АП

DEN 823.20

Стока
Достапно.

3at Работна Средина Работна Температура : 0°~ 55°C, Температура на Чување : -20°~ 75°C Сертификација CE, FCC, Rohs Пренос на Далечина Макс 100 Напојување Тип среден распон : 4/5, 7/8 податоци линија пар (стандардно); крај-span : 1/2, 3/6 резервни линија пар (може да се прилагоди) Производ Големина Dxšxv : 80 x 76 x 25мм
Физичка Пријава Референца :
Објектот Вклучува :
1 x 100 Сингл Порт Рое инјектор(DC). Во согласност со IEEE802. 1 - Port 10/100 Mbps "Податоците + излезна"
3.
Карактеристики :
1. Едноставен за користење, лесен за инсталација, супериорни перформанси, цена-ефикасен карактеристики. Тоа е идеален избор за клиенти за да се подобри квалитетот на проектот. Далечински моќ хранење до 100 метри
Спецификации :
Име на производ 100 Сингл Порт Рое Инјектор DC Влез Беа 25,5 W Конектор Тип Во : 1x10/100 Mbps RJ45 портата; Излез : 1x 10/100 Mbps RJ45 пристаништа Мрежа Медиуми 10 BASE-T : Cat5 UTP( MTBF 190,000 часа (околу 21 години) се на Товар на Владата зачувува и препраќа LED Дисплеј По работен статус Рое Порта Моќ Беа 25,5 W Рое Стандард IEEE802.3 на уреди за погон
5.
Опис :
Оваа 100 РОЕ Инјектор(DC), исто така наречен Power over Ethernet midspans уреди, на 100 РОЕ Инјектор(DC) вградени Рое е последна функција со која се базира на постоечката мрежна интерфејс и нема потреба да се менува ништо. Поддржува Рое енергија до беа 25,5 Watts
6.
Рое Инјектор обезбедува едноставен, економски, висока-перформанси, интелигентни Ethernet Рое напојување и комуникација на податоци решение.

Детали

Број На Модел На:
EP-AJI18
Бренд Име:
EFOSE
Свеж

Избор на клиенти