.

.

New
4 Port Gigabit Моќ над Ethernet РОЕ Инјектор Пасивни Снабдување 802.3 болест 15.4 W

4 Port Gigabit Моќ над Ethernet РОЕ Инјектор Пасивни Снабдување 802.3 болест 15.4 W

DEN 4298.40

Стока
Достапно.

Тоа е идеален избор за клиенти за да се подобри квалитетот на проектот.4 W Конектор Тип Во : 4x10/100/1000 Mbps RJ45 портата; Излез : 4x 10/100/1000 Mbps RJ45 Рое пристаништа Мрежа Медиуми 10 BASE-T : Cat5 UTP( MTBF 190,000 часа (околу 21 години) се на Товар на Владата зачувува и препраќа LED Дисплеј По работен статус Рое Порта Моќ 15. молња заштита за Напојување на текст порта и мрежна порта
3. 4x 10/100/1000 Mbps RJ45 портата
2. Поддржува Рое енергија до 15. Далечински моќ хранење до 100 метри
6. Во согласност со IEEE 802.4 W Рое Стандард IEEE802. Оваа midspans имаат 4x2 Стандард RJ45 мрежа пристаништа, една група на мрежните порти ќе ги користат за горниот ethernet прекинувачи и други мрежни уреди, друга група на мрежните порти ќе ги поддржи РОЕ напојување излез со мрежа податоци излез.
Карактеристики :
1.3af Работна Средина Работна Температура : 0°~ 55°C, Температура на Чување : -20°~ 75°C Сертификација CE, FCC, Rohs Пренос на Далечина Макс 100 Производ Големина Dxšxv : 280 x 186 x 44mm
Објектот Вклучува :
1 x 4-Port 1000 M Рое инјектор 15.3 болест
4.
Опис :
Оваа 4 Порти Gigabit Рое Инјектор исто така наречена Моќ над Ethernet midspans уреди, на 4 Порти Gigabit Рое Инјектор вградени Рое е последна функција со која се базира на постоечката мрежна интерфејс и нема потреба да се менува ништо. Едноставен за користење, лесен за инсталација, супериорни перформанси, цена-ефикасен карактеристики.4 W
1 x Моќ Кабел
2 x Загради. 1 U rack дизајн, погоден за кабинет-монтирани
Спецификации :
Име на производ 4-Port Gigabit Рое Инјектор 15.

Детали

Број На Модел На:
EP-AJI23
Бренд Име:
EFOSE
Свеж

Избор на клиенти