.

.

New
PC Desktop ATX 24Pin Двојна ПСУ Напојување Sync Стартер Extender Кабел Конектор За BTC Рудар Машина

PC Desktop ATX 24Pin Двојна ПСУ Напојување Sync Стартер Extender Кабел Конектор За BTC Рудар Машина

DEN 126.00
DEN 139.68

Стока
Достапно.


Карактеристики :
1. Модел : 24pin Напојување Sync Стартер
2. Големина : За 69.2 мм*30мм
3. Поради скапи на високо-моќ ATX напојување, овој одбор може да биде поврзан со две мали моќ во исто време, зголемување на напојување
4. Овој адаптер преобразува две ATX напојување во повисоко енергетско снабдување
Answer : ___________________________ Note :
Внесете линија мора да имаат јасно разбирање на насоката, не insert или insert отстапување, спречување на горење опрема; Првиот одржување на опрема и тогаш plug линија за да се избегне прекумерна сила за да ја вметнете и се скрши во штекерот pin
Жици :
Главното напојување 24 PIN приклучок во 24 PIN женски главата на другата страна на матичната плоча, под-напојување за да се открие SATA кабелот за напојување вклучен во адаптер картичка; под-напојување и главното напојување вклучите машината во исто време
Пакет Се Вклучени :
1 x Двојно Напојување Одбор

Детали

Бренд Име:
h1111z
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
IO1009
Тип:
Додади На Картички
Интерфејс Тип:
atx 24pin
Име на производ:
Двојно Напојување Синхрони Почнувајќи Адаптер
производ интерфејс:
atx 24pin
Производ должина:
За 69.2 мм*30мм
Производ Во Боја:
Зелена
Свеж

Избор на клиенти