.

.

New
Индустриски одбор DATAPATH ОГРАНИЧЕН DGC103C PCI интерфејс екранот РАМКА ГРАБИТЕЛ

Индустриски одбор DATAPATH ОГРАНИЧЕН DGC103C PCI интерфејс екранот РАМКА ГРАБИТЕЛ

DEN 9552.00

Стока
Достапно.


Индустриски одбор DATAPATH ОГРАНИЧЕН DGC103 C PCI интерфејс РАМКА ГРАБИТЕЛ
КОРИСТИ ОБЈЕКТ - ЦЕЛОСНО ТЕСТИРАНИ И ДОБРА РАБОТА. СИТЕ ОТСТРАНЕТИ ОД РАБОТА СИСТЕМИ~!
Она што го гледате е она што ќе добиете~!
Истиот Ден Превозот, 14 дена гаранција!
ГАРАНЦИЈАТА ЗАПОЧНУВА ДЕНОТ НА ВАШИОТ ПРЕДМЕТ ЌЕ ПРИСТИГНЕ ВО ВАШИОТ ПРЕВОЗОТ АДРЕСА.
ГАРАНЦИЈАТА НЕ ГО ПОКРИВА ПРОБЛЕМИ СО КОМПАТИБИЛНОСТА.
Погледнете го мојот одлична повратните информации и да се купи со целосна доверба.
Наоѓа Во Шангај, Кина. Локалните пикап е достапна ~!
Ако ви требаат повеќе вистински слики, ве молиме контактирајте со нас.

Детали

Тип:
Додади На Картички
Бренд Име:
YUE ЏИЈА JUNKONG
Свеж

Избор на клиенти