.

.

New
Сина Тантела и цвеќиња печатени Франција стил Cheongsam свила сатен ткаенина за свила фустан квалитет 97% свила 3% spandex tissus ау метар

Сина Тантела и цвеќиња печатени Франција стил Cheongsam свила сатен ткаенина за свила фустан квалитет 97% свила 3% spandex tissus

DEN 1766.00
DEN 3532.80

Стока
Достапно.

80 /многу
метри / многу Супер жолта цветни печати chiffon свилен конец ткаенина 100% mulberry свила ткаенини трговија на големо и мало US$ 88.00 /многу
метри / многу Бела 20 MM Супер Восок Hollandais Ткаени лен ткаенини Материјал За Завеси Tulle Блуза Фустан од Свила Ткаенини За сурутка протеини Текстилни US$ 49.метар метар метар дворот метар метар метар метар 2014 година нови Палачинка ДЕ chine Дигитални печатени свила материјал 100% mulberry свила облека еден-парче облека ткаенини трговија на големо и мало US$ 43.30 /многу
метри / многу Tilda Памучна Ткаенина Јапонија Напредни Млеко Свила Памучна Ткаенина Облека се Облекуваат Бела петокрака Ѕвезда Плетени Печатење на Текстилни Wide165cm US$ 69.00 /многу
метри / многу Нови пристигнување 2014 свила chiffon цвет свила материјал облека mulberry свила ткаенини симфонија сина US$ 73.80 /многу
метри / многу слободни висок квалитет на швајцарската voile laces швајцарија зелена свила изгорени од сомот фустан ткаенина 2014 топло-продажба на облека свила ткаенини US$ 89.80 /метар
2014 година Нови Супер Имаат француска Чипка Црна Сет Цвет Печатени 100% Природна Свила Ткаенини Фустан Colth Материјали За Шиење Текстилни ОЕМ US$ 87.00 /многу
метри / многу Модни дигитални свила chiffon текстил, облека плажа облечи целосен фустан 100% mulberry свила ткаенини широк ширина 140 CM трговија на големо и мало US$ 76.00 /многу
метри / многу Летото 2014 година chiffon mulberry свила, еден-парче облека плус големина на женска кошула ткаенина анкара печатени чувствува текстил ткаенини ОЕМ US$ 86.00 /многу
метри / многу Висок Квалитет 2014 Нова Мода африкански кабелот чипка Дигитално Печатење Цвеќиња Ткаенина Супер Тешка Свила Ткаенини за шиење текстилни US$ 98.00 /многу
метри / многу Супер Восок Hollandais 100% Свила Ткаенини Супер Ткаени Свила Сатен Дигитални Печатени Црвени Цвеќиња Ткаенина Блуза Фустан Панталони Материјал US$ 156.80 /многу
метри / многу Модни скршени мали, црвени цвеќиња mulberry свила облека, свила толпата надвор кадифени ткаенини US$ 98.

Детали

боја:
Сина
Тип На Производ:
Други
is_customized:
YES
Ширина:
110CM
Свеж

Избор на клиенти