.

.

New
500 Виножито AB FlatBack Кристал Кристал Бисер 3мм SS12 + Складирање Кутија Помине Уметност

500 Виножито AB FlatBack Кристал Кристал Бисер 3мм SS12 + Складирање Кутија Помине Уметност

DEN 232.00
DEN 263.52

Стока
Достапно.


500 Виножито AB Јасно Flat Back Кристал Кристал 3мм Рамен Грб Гем SS12 + Складирање Кутија
Висок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитет
Модел No : RFS01-4
КОЛИЧИНА за овој оглас : 500 компјутери
Состојба : Нова
Боја : Виножито AB Јасна Боја Назад Боја : Сива/сребрена
Големина : прибл. 3.0 mm-3.2 mm во дијаметар (SS12),
Материјал : Кристал Додадете искра на било кој од вашите омилени нешта, со нашата убава кристал flatback rhinestones.
Едноставно користење придржуваат нив да метал ,стакло,ткаенина, дрво, пластика, или што друго и може да се сонуваат за тоа . Овие rhinestones се направени со сребрена фолија поддршка.
Со Кутија За Чување

Детали

Тип На Производ:
Други
Свеж

Избор на клиенти