.

.

New
2X3mm/3X4mm 1000-7500pcs Висок Квалитет Кристално Фацетирани Rondelle Apple Зелено Стакло Лежиште За Домашна Декорација Фабрика Dicrect

2X3mm/3X4mm 1000-7500pcs Висок Квалитет Кристално Фацетирани Rondelle Apple Зелено Стакло Лежиште За Домашна Декорација Фабрика

DEN 600.00
DEN 667.20

Стока
Достапно.


2) Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или порака.20 /торба -61.10 /торба -84. Ние и ветуваме дека ќе добиете ги задоволи резултат !
Имаме Доволно Акции,Ако Ви Треба Повеќе Димензии И Бои,Ве Молиме Контактирајте Со Нас, Ние Ќе Ви Даде Повеќе Попуст !
1) Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние recommond можете да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,Moneybookers,Виза,Мастеркард,Western union итн.
3) Испорака откако ќе стигнат до пари
1) Чекори : Proforma фактура>T/T & L/C > Производство >превозот>услуга по продажбата
2) e-mail : ни порака за да се добие нашата е-мејл адреса, Моб : +86 1366 5859649
1) препорачуваме стандардниот превозот метод наведени на страницата Но, исто така, можете да изберете побрзо превозот метод,и превозот цена ќе се додаде.55 /торба -80. Само нас Контакт во прв пат . како ви се допаѓа!! 2) Ако сакате ни да брод на пакет преку посебен начин, како "кина пост бавен начин",ве молиме контактирајте со нас. Ние сме силен тим да понуди висок квалитет на производите и одлична услуга; ние продаваме нашите производи во целиот свет со побрза испорака и совесни за пакување. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред leavin g негативни повратни информации.41 /торба
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Драг Пријател,Ако најдете Производите кои ќе ги нарачате Скршени. Ви посакувам добар шопинг тука и да имаат убаво дена!!
.

Детали

боја:
2x3mm 1500pcs, 2x3mm 3000pcs, 2x3mm 7500pcs, 3x4mm 1000pcs, 3x4mm 2000pcs, 3x4mm 5000pcs
Број На Модел На:
топката монистра
Тип На Производ:
Други
Име:
Кристал Rondelle Топката Монистра
Големина:
2X3mm/3X4mm
боја:
Apple Зелена
Материјал:
Кристално
Обликот:
Круг
дупка:
една дупка
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Кристал Призмата Осветлување Дел Монистра :
Стакло Лустерот Дома Декорација DIY Монистра
Употреба:
Декорација
Свеж

Избор на клиенти