.

.

New
1000-7500pcs Висок Квалитет Темно Килибар 2X3mm/3X4mm Кристал Фацетирани Rondelle Стакло Лежиште За Домашна Декорација Фабрика Dicrect

1000-7500pcs Висок Квалитет Темно Килибар 2X3mm/3X4mm Кристал Фацетирани Rondelle Стакло Лежиште За Домашна Декорација Фабрика

DEN 600.00
DEN 667.20

Стока
Достапно.

55 /торба -80. Ние сме силен тим да понуди висок квалитет на производите и одлична услуга; ние продаваме нашите производи во целиот свет со побрза испорака и совесни за пакување.
Добредојдовте На Нашата Продавница,Се Надевам Дека Ќе Има Добар Шопинг Искуство
1000-7500pcs Висок Квалитет Темно Килибар 2 X3mm/3 X4mm Кристал Фацетирани Rondelle Стакло Лежиште За Домашна Декорација Фабрика Dicrect
Име : Кристал Rondelle Топката Монистра
Боја : Темно Килибар
Големина : 2 X3mm/3 X4mm
Материјал : Кристално
Употреба : DIY Монистра, Занаетчиски, Home/Прозорец Декорација,Chandelie Кристал Замена
-61.60 /торба -49. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. Ви посакувам добар шопинг тука и да имаат убаво дена!!
.60 /торба -88.Погрешно или Исчезне .
3) Пакет ќе бидат испратени во 2~5 дена, некои предмети треба повеќе време да се произведуваат,pls се разбере и да се обиде да го научат тоа од нас!
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор!
HBL КРИСТАЛ Продавница е веледрогерија, специјализирана во производство и продажба на видови на силиконски торта мувла. ние им даде на најниската цена на CPAM(Кина Пост Воздух Mail),EMS,DHL,UPS-от,FEDEX,ТНТ итн.20 /торба -61.20 /торба -48.10 /торба -84. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред leavin g негативни повратни информации.

Детали

боја:
2x3mm 1500pcs, 2x3mm 3000pcs, 2x3mm 7500pcs, 3x4mm 1000pcs, 3x4mm 5000pcs, 3x4mm 2000pcs
Број На Модел На:
топката монистра
Тип На Производ:
Други
Име:
Кристал Rondelle Топката Монистра
Големина:
2X3mm/3X4mm
боја:
Темно Килибар
Материјал:
Кристално
Обликот:
Круг
дупка:
една дупка
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Кристал Призмата Осветлување Дел Монистра :
Стакло Лустерот Дома Декорација DIY Монистра
Употреба:
Декорација
Свеж

Избор на клиенти