.

.

New
Топла Продажба 4X6mm/6X8mm Стакло Лабава Spacer Зрнца Црн Кристал Rondelle Топката Монистра За Дома Свадба Декорација

Топла Продажба 4X6mm/6X8mm Стакло Лабава Spacer Зрнца Црн Кристал Rondelle Топката Монистра За Дома Свадба Декорација

DEN 1032.00
DEN 1147.20

Стока
Достапно.

Добредојден за да ги видите нашите производи преку нашата продавница, таму ќе биде многу работи кои може да се допаѓа.00 /торба -59.00 /торба -56.
3) Испорака откако ќе стигнат до пари
1) Чекори : Proforma фактура>T/T & L/C > Производство >превозот>услуга по продажбата
2) e-mail : ни порака за да се добие нашата е-мејл адреса, Моб : +86 1366 5859649
1) препорачуваме стандардниот превозот метод наведени на страницата Но, исто така, можете да изберете побрзо превозот метод,и превозот цена ќе се додаде.00 /торба -68. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации.00 /торба -68. Ние сме силен тим да понуди висок квалитет на производите и одлична услуга; ние продаваме нашите производи во целиот свет со побрза испорака и совесни за пакување.00 /торба
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Драг Пријател,Ако најдете Производите кои ќе ги нарачате Скршени.
3) Пакет ќе бидат испратени во 2~5 дена, некои предмети треба повеќе време да се произведуваат,pls се разбере и да се обиде да го научат тоа од нас!
Задоволството на клиентите е многу важно за нас.90 /торба -54. Ве молиме не бидете загрижени и да се лути. како ви се допаѓа!! 2) Ако сакате ни да брод на пакет преку посебен начин, како "кина пост бавен начин",ве молиме контактирајте со нас. ние им даде на најниската цена на CPAM(Кина Пост Воздух Mail),EMS,DHL,UPS-от,FEDEX,ТНТ итн.
Добредојдовте На Нашата Продавница,Се Надевам Дека Ќе Има Добар Шопинг Искуство
Топла Продажба 4 X6mm/6 X8mm Стакло Лабава Spacer Зрнца Црн Кристал Rondelle Топката Монистра За Дома Свадба Декорација
Име : Кристал Rondelle Топката Монистра
Боја : Црна
Големина : 4 X6mm/6 X8mm
Материјал : Кристално
Употреба : DIY Монистра, Занаетчиски, Home/Прозорец Декорација,Chandelie Кристал Замена
-54.

Детали

боја:
4x6mm 720pcs, 4x6mm 1440pcs, 4x6mm 3600pcs, 6x8mm 720pcs, 6x8mm 1440pcs, 6x8mm 2880pcs
Број На Модел На:
топката монистра
Тип На Производ:
Други
Име:
Кристал Rondelle Топката Монистра
Големина:
4X6mm/6X8mm
боја:
Црна
Материјал:
Кристално
Обликот:
Круг
дупка:
една дупка
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Кристал Призмата Осветлување Дел Монистра :
Стакло Лустерот Дома Декорација DIY Монистра
Употреба:
Дома Свадба Декорација
Свеж

Избор на клиенти